PROGRAM & URNIK

6 dni plesa, zabave in novih prijateljev.

 

Vrhunske plesne delavnice, zabave in koncerti, plesne bitke in sprostitev na bazenu. To je skupno obema programoma EDC 2022. 

Mladoletni plesalci se lahko poleg rednega programa ob doplačilu samo 25€ udeležijo še dodatnih 12 delavnic v sklopu Master Class Experience.

Polnoletni plesalci se lahko udeležijo samo programa Master Class Experience.

PROJECT YOUTH

8

Slovenskih

trenerjev

4

Tuji trenerji

Redni program traja 6 dni.

Program vključuje 13 delavnic.

Udeleženci lahko rednemu programu dodajo še Master Class Experience z dodatnimi 12 delavnicami.

Udeleženci imajo tako na voljo 25 raznolikih delavnic.

MASTER CLASS

EXPERIENCE

12

Priznanih tujih

trenerjev

Program traja 6 dni.

Program vključuje 17 delavnic.

Delavnice vodijo izključno tuji trenerji.

Vsak trener izvede 2 delavnici.

ZAGOTOVI SI SVOJE MESTO

25 DELAVNIC

DOMAČI IN TUJI TRENERJI

BATTLE NIGHT

SHOWCASE

PLESNE BITKE IN NASTOPI

MOVIE NIGHT

VEČER ZA SPROSTITEV 

ZABAVE IN

KONCERTI

SPOZNAVNI VEČER

ZABAVA V MASKAH

BAZEN

BREZPLAČEN OBISK BAZENA

URNIK

8:00 - 11:00 CHECK IN

12:00 -13:15 DELAVNICA

13:30 - 14:30 KOSILO

15:00 - 16:15 DELAVNICA

16:30 - 17:00 Master Class

17:15 - 18:30 Master Class

19:00 - 20:00 VEČERJA

21:00 - WELCOME PARTY

8:00 - 11:00 CHECK IN

12:00 -13:15 DELAVNICA

13:30 - 14:30 KOSILO

15:00 - 16:15 DELAVNICA

16:30 - 17:00 Master Class

17:15 - 18:30 Master Class

19:00 - 20:00 VEČERJA

21:00 - WELCOME PARTY

D708A1B5-3F9C-44BB-990B-982339C2A2AA.JPG

SREDA

9:00 - 10:15 - Martin Sorgo (kids class)
10:30 - 12:00 - Baiba Klints (master class)
12:00 - 13:30 - Duc Anh Tran (master class)

13:30 - 15:15 - LUNCH BREAK
15:30 - 18:30 - FREE TIME

18:30-19:30 - DINNER

20:00 - BATTLE NIGHT

ČETRTEK

09:00 - 10:15 - Ana Vodišek (kids class)
10:30 - 11:45 - Rene Abram (kids class)

12:00 - 13:30 - Movement theory program by Malik Zaryaty (master class)
13:30 - 15:15 - LUNCH BREAK
15:30 - 17:00 - Lola Beckers (master class)
17:15 - 18:45 - Kenzo Alvares (master class)

19:00 - 20:30 - DINNER

21:00 - NEON PARTY

PETEK

09:00 - 10:30 - Movement theory program by Malik Zaryaty (master class)
10:45 - 12:15 - Lola Beckers (master class)

12:30 - 14:00 - LUNCH BREAK
14:30 - 16:00 - Kenzo Alvares (master class)
16:15 - 17:30 - Kristina Zarić (kids class)
18:00 - THE END

E7474D51-DDD1-4DB5-9D3D-726E3170403C_edi

NEDELJA

09:00 - 11:45 - REGISTRATION
12:00 - 13:15 - Matic Zadravec 
(kids class)
13:30 - 15:15 - LUNCH BREAK
15:30 - 17:00 - Lea Simonsen (master class)
17:15 - 18:45 - Kerrie Milne (master class)

19:00 - 20:30 - DINNER

21:00 - WELCOME PARTY

PONEDELJEK

09:00 - 10:15 - Žiga Janškovec (kids class)
10:30 - 11:45 - Jaka Nardin (kids class)

12:00 - 13:30 - Movement theory program by Malik Zaryaty (master class)
13:30 - 15:15 - LUNCH BREAK
15:30 - 17:00 - Kerrie Milne (master class)
17:15 - 18:45 - Lea Simonsen (master class)

19:00 - 20:30 - DINNER

21:00 - TALK SHOW

TOREK

09:00 - 10:15 - Žan Roj (kids class)
10:30 - 11:45 - STF (kids class)

12:00 - 13:30 - Movement theory program by Malik Zaryaty (master class)
13:30 - 15:15 - LUNCH BREAK
15:30 - 17:00 - Baiba Klints (master class)
17:15 - 18:45 - Duc Anh Tran (master class)

19:00 - 20:30 - DINNER

21:00 - MOVIE NIGHT